Johnny Depp - A Great Actor and Director
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp - A Great Actor and Director

Целта ни е да разпространим Johnny Depp манията в България.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ванеса Паради

Go down 
+13
Johnny Depp rlz <3
tan4e7o0o
Jack Sparrow
lof_orli
rudislava
moonwalker_girl
blow_f
silent scream
Pirate*girl
...SoLe...
crystal_sun_baby
{L}ady_{S}parrow
tedi4ka
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 8:09 pm

ей , rudislavke или urudislavke или каквато си там Айде не ме дразни !!!! Първо ще те опровергая в това за Орландо Блум !!!! Той не е лиглъо ( за разлика от теб)!!!! А и ти постоянно пишеш за тая с извинение "Курва" на сръбска магистрала - "красивата Ванеска". Да, права си това е форум за Джони Деп и ти Престани да намесваш тая Ванеска с глава като "четирибуквието " на улично псе !!!!!!! Тя му е жена да, но пък той му е колега и те двамата се уважават страшно много и са почти като първи приятели !!!!!
а това за тези снимки просто с blow_f си направихме бъзик, а ти доколокото виждам не носиш на бъзици!!!!

blow_f а на тази снимка , която ти си я сложила , този най-отгоре не е ли мъжлето на Кийра - Рупърт!!!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
moonwalker_girl

moonwalker_girl


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 22.06.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 8:58 am

Тази тема стана няква пълна смешка.

Чао!
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПет Сеп 28, 2007 9:58 am

Наистина темата се превърна в пародия. Аз казвам нещо- Rudislava ме напада. Lof_orli казва нещо- Rudislavka млъква...
Хайде всички да се съгласим с очевадното- Ванеса е грозна, Джони е сляп...
И аз ви казвам чао.
PS:
Иначе подкрепям Lof_orli!
Евала!cheers lol!
Върнете се в началото Go down
Jack Sparrow

Jack Sparrow


Брой мнения : 28
Registration date : 05.07.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeВто Окт 02, 2007 8:01 pm

Много е яка! Направо да паднеш... Просто незнам какво още да кажа за нея! Кефи ме...
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeЧет Окт 04, 2007 7:49 pm

На кого се радваш толкова, ако мога да попитам ? Smile
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 4:15 pm

ХА Ха Ха.....
Ми какво да кажа радвам се че забавляваме хората....

Цитат :
Хайде всички да се съгласим с очевадното- Ванеса е грозна, Джони е сляп...
lol! Н И К О Г А !!!!!
Единственото очевидно тук е че никога няма да се съглася с тиа глупости.....
И в Крайна сметка като толкова не ви харесва Ванеса, ми какво правите в тая тема ( ако не сте видяли случайно, да ви кажа тази тема е посветена на жената, която Джони Деп обича, а именно Ванеса Паради).....!!!!

Пък и ви нали си направихте там някаква си темичка за Мос където да повтаряте колко е страхотна, ми стойте си там и спрете да дразните всички които харесват Паради.

P.S. Специално искам да отбележа нещо, по случай на едни там изказвания по горе!!!
Първо това може да е форум на Д.Деп, ама не е на О.Блум тъй че може да ни спестиш безценното си мнение за него, а колкото до Ванеса и за теб да повторя че тази тема е именно за нея и тук най-малко са уместни тиа ******* за Блум!!!!!

Ванеса Паради - Page 3 487
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПет Окт 05, 2007 8:52 pm

Ако знаеш пък колко ми пука за мнението ти .....!!!!
Квото си искаш мисли за Ванеска - тази невероятна "красавица" .
Ми да , това е тема за нея , ама грях ли е пък да си направим малко "кефа" да се посмеем (за което ти май не си чувала).ми скучно ни стана постоянно да оплюваме това създание, към което явно природата е била мн, мн мн ама мн жестока!!!!Ми за разлика от теб има хора , който ще се посмеят на шегите на blow_f тя поне за разлика от теб разнообразява малко темата!!!!!
Извинявай ама отдавна не сме споменавали Кейт точно в тази тема .А именно ти в темата за Кейт постоянно НАМЕСВАШ "онова нещо" с лице на настъпана шишарка!!!!!
Ванеса Паради - Page 3 Normal10zn1
Ако не вярваш айде да провериш!!! Ми да, мМай е време да си пъхнеш един водомер отзад и най накрая да разбереш , че си гола вода !!!!!!!!
P.S : blow_f sorry за снимката ама ще се наложи и тази вечер да не спиш !!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 8:25 am

Така. Да ви почвам подред.
"ХА Ха Ха.....
Ми какво да кажа радвам се че забавляваме хората...."
Това не се отнася за теб Rudislawa.(Jack Sparrow имах предвид)
"lol! Н И К О Г А !!!!!
Единственото очевидно тук е че никога няма да се съглася с тиа глупости....."
Самата прехвалена Ванеса беше казала в едно свое интервю, че някой бил казал за нея, че човек или я обича или я мрази.
Аз не я обичам. И щом ти няма да се съгласиш(с неуборимата истина) спора става безкраен, ОБАЧЕ на мен ми омръзна да споря с теб....може би, защото отговаряш твърде бавно, или пък отговорите са много скучни...или най- вероятно, защото е под нивото ми да споря с 11 годишни деца(незнам дали е така- ама на акъл повече не ти давам).
"...И в Крайна сметка като толкова не ви харесва Ванеса, ми какво правите в тая тема( ако не сте видяли случайно, да ви кажа тази
тема е посветена на жената, която Джони Деп обича, а именно Ванеса

Паради).....!!!!..."
Това е тема, всеки си казва мнението и става диалог. АЗ си казвам мнението и на теб очевидно то не ти допада. Можеш да ме обедиш в правотата на твоето, обаче ти ме гониш....
Видяла съм, че темата е за нея, а че Джони я обича не бъди толкова сигурна. Няколко снимки и интервюта на мен не ми стигат да ме убедят в това.
"Пък и ви нали си направихте там някаква си
темичка за Мос където да повтаряте колко е страхотна, ми стойте си там
и спрете да дразните всички които харесват Паради."
"Ви" явно е "Вие", а ние сме аз и Lof_ orli.
"Всички",обаче май си само ти.
"....тук най-малко са уместни тиа ******* за Блум!!!!!"
Знам, че това не се отнася за мен, но ми стана интересно какво се крие зад звездичките. Надявам се, че ще ти стигне куража да го кажеш.
Обаче от всичко най- най- най- интересно ми стана, защо си сложила тази снимка- ние снимки на "Фотошоп" сме виждали и преди.

Така. Lof_ orli, много ти благодаря ОТНОВО! Аз съм добричка и няма да то го върна.
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСря Окт 10, 2007 3:51 pm

Ванеса Паради - Page 3 450g

Ванеса Паради - Page 3 Photo2007_08g

Ванеса Паради - Page 3 Photo2007_11g

Ванеса Паради - Page 3 445g Ванеса Паради - Page 3 348g
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 12:35 pm

Ванеса Паради - Page 3 635689_orig
Върнете се в началото Go down
tan4e7o0o

tan4e7o0o


Брой мнения : 15
Age : 29
Localisation : varna
Registration date : 10.04.2008

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 14, 2008 11:30 am

abe hora vseki si ima razli4no mnenie i vkus johnny kato si q haresva na4i krai s neq 6te si e a na vas kat ne vi dopada to si e za ves az li4no nz ni6to za neq i nqmam mnenie
Върнете се в началото Go down
Johnny Depp rlz <3

Johnny Depp rlz <3


Брой мнения : 8
Registration date : 24.07.2008

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСъб Авг 02, 2008 1:44 pm

Не ми харесва чак пък толкова....
Джони заслужава повече,но щом се обичат, се радвам за тях! Smile
Върнете се в началото Go down
TsX5

TsX5


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 27.06.2009

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПон Юни 29, 2009 12:31 pm

Хора,не разбирам защо винаги трябва да има такива спречквания.Сега,и аз не харесвам Ванеса,въпреки че като по-млада и изглеждала сравнително добре,сега наистина не ми харесва и съм съгласна с това със зъбите й,но това изказване "......ДЖОНИ, МАЙКАТА ПРИРОДА СЕ Е ИЗГАВРИЛА С ВАНЕСА,
А ТИ СЕ ИЗГАВРИ С ДЕЦАТА СИ(като им намери такава келява майка)! НЕ ГИ
ЛИ ОБИЧАШ ПОНЕ МАЛКО(малко поне...)! МОЛЯ ТЕ, НАМЕРИ СИ СВЯСТНА ЖЕНА-
НЕ ЗАРАДИ МЕН(и всички останали нормални хора), А ЗАРАДИ ДЕЦАТА СИ! ТЕ
ЗАСЛУЖАВАТ МАЙКА, ОТ КОЯТО ДА НЕ СЕ СРАМУВАТ!
честно да си кажа и мен ме хвърли в тъча просто.Нито я познаваме жената нито нищо,а и мисля,че с Джони са много щастливи и се обичата и дори да не я харесвам като визия или като певица,това не значи,че е лоша майка и тн.и плюс това изглежда доста мила от това което съм чела по интервютата.
Това са пълни глупости,а и след като с Джони са толкова много време заедно,имат си и деца и се обичат не виждам какъв ви е проблема?!Аз лично се радвам изключително много,че те са една от малкото холивудски двойки,които след толкова време са все още заедно и се обичат,така че от мен едно голямо ЕВАЛА им правя.
Върнете се в началото Go down
Chocobon




Брой мнения : 1
Registration date : 03.02.2010

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 2:45 am

Ванеса Паради и според мен не е голяма красавица, но си има някакъв чар. Ако външната красота беше най-важното и определящото във връзката между двама души, то Джони Деп има мега голяаааааам избор, но не е така, нещата не са толкова прости.
За да е с Ванеса Паради толкова години, явно има нещо в характера й с което тя го привлича. Явно между тях цари разбирателство, което не се постига лесно, не е лесно да напаснеш навицие си, клендара си, характера си, така, че да живееш леко с друг човек.
Вярно, може да има и по-идеална жена от Ванеса за него, но ако има той ще я срещне. Wink
Върнете се в началото Go down
TsX5

TsX5


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 27.06.2009

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСря Фев 03, 2010 5:23 pm

Абе Ванеса е доста хубава на някой снимки.Сериозно, разровете се и ще видите.Иначе наистина, щом са си щастливи хората заедно не виждам каде е проблема.Аи Джони милиарди пъти е казвал, че тя е жената на живота му...Евала им правя и на двамата.Страхотни са си!!!
Върнете се в началото Go down
witch_

witch_


Брой мнения : 11
Registration date : 04.05.2010

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeВто Май 04, 2010 9:12 pm

Ванеса е много хубава според мен.Всеки човек си има индивидуална красота,било то вътрешна или външна,но тя според мен си има и от двете.Кейт Мос-за нея няма какво да кажа освен,че уникална,винаги ми е харесвала.Но щом Джони е избрал Ванеса,значи наистина я обича,а и той е казвал,че не са само съпрузи,но и приятели.Явно хората си се разбират и уважават,Ние колкото и да говорим нищо няма да променим.А колкото до Ванеса понеже темата е за нея,много е хубава поне според моето око!
Върнете се в началото Go down
TsX5

TsX5


Брой мнения : 26
Age : 32
Registration date : 27.06.2009

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeВто Юли 06, 2010 12:56 pm

Така е, аз наистина не съм и фен или нещо такова, но просто не виждам, защо тря да се хвърля огън и жупел върху нея само защото е с Джони.Важното е че се обичат и че са щастливи!А Ванеса въпреки всичко наистина е доста чаровна и има излъчване Wink
Върнете се в началото Go down
witch_

witch_


Брой мнения : 11
Registration date : 04.05.2010

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeСъб Юли 10, 2010 1:44 pm

TsX5 написа:
Така е, аз наистина не съм и фен или нещо такова, но просто не виждам, защо тря да се хвърля огън и жупел върху нея само защото е с Джони.Важното е че се обичат и че са щастливи!А Ванеса въпреки всичко наистина е доста чаровна и има излъчване Wink

на 100% съм съгласна с теб Smile
Върнете се в началото Go down
witch_

witch_


Брой мнения : 11
Registration date : 04.05.2010

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 3:51 pm

blow_f написа:
.И все пак, ако аз застана до Ванеса, дори ти- върлата и фенка, ще се видиш принудена да признаеш, че в сравнение с нея, на мене Господ с шепите е давал от тея качества, за които става дума!

Ауу това как не го бях видяла Shocked ами постни една твоя снимка да видим дали сме принудени да признаем..все пак трябва да си убедена за да казваш нещо такова..аз лично не съм и ''върла фенка'',но бих искала да вида красотата ти.Щом така настойчиво твърдиш,че си къде,къде по хубава от Ванеса аз лично бих искала да вида една твоя снимчица,че да се убедя Wink scratch
Върнете се в началото Go down
Hristina_Ivanova




Брой мнения : 1
Registration date : 01.05.2012

Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitimeВто Май 01, 2012 7:18 pm

Здравейте, има ли някой?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ванеса Паради - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ванеса Паради
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Johnny Depp - A Great Actor and Director :: Johnny Depp :: Our Johnny-
Идете на: