Johnny Depp - A Great Actor and Director
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp - A Great Actor and Director

Целта ни е да разпространим Johnny Depp манията в България.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ванеса Паради

Go down 
+13
Johnny Depp rlz <3
tan4e7o0o
Jack Sparrow
lof_orli
rudislava
moonwalker_girl
blow_f
silent scream
Pirate*girl
...SoLe...
crystal_sun_baby
{L}ady_{S}parrow
tedi4ka
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 11:43 am

Поне има семейство и страхотен съпруг, доката някои други смъркат кокаин и се наливат по баровете, като за разнообразие налитат на някой репортер.......

Ееееее, това няма значение, защото са красиви, нали ?!?



Цитат :
Кейт Мос отново в кокаинова афера, този път има видеозапис

Британската полиция е задържала видеокасета, която показва как манекенката Кейт Мос
смърка кокаин. Това съобщава британският "Дейли Мирър", който през
септември публикува уличаващи я снимки. Следователите ще проучат
касетата и ще я предадат на правосъдието, което евентуално ще започне
съдебно преследване срещу младата жена.

През септември "Дейли Мирър" публикува снимки, на които се вижда как Кейт Мос се дрогира по време на репетиция на групата на приятеля й Пийт Дохърти, Babyshambles. В резултат на разкритията Кейт Мос загуби голяма част от рекламните си договори.

По информация на "Ивнинг Стандарт" британската прокуратура може да издаде международна заповед за арест срещу манекенката, която още не се е върнала във Великобритания.


Цитат :
Истината зад блясъка на Кейт Мос

Шокиращи снимки се появиха наскоро в британския таблоид Daily Mail.
Модната икона, идеалът, на който много момичета искат да приличат –
Кейт Мос, бе показана без намесата на фотошоп - такава, каквато е.
Тоест кльощава като скелет, с уродливо изпъкнали колене, уморена, с
безцветна и изтощена коса
, сивкава кожа... накратко съвсем различна от
идеалната, усмихваща се от стотици корици и реклами жена!
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 11:51 am

Ванеса Паради - Page 2 Normal_0000%7E0 Ванеса Паради - Page 2 Normal_gg11 Ванеса Паради - Page 2 Normal_new3%7E1

Ванеса Паради - Page 2 Normal_DWF15-1141754 Ванеса Паради - Page 2 Sharingasmile
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 11:59 am

ти май въобще не си запозната с нещата напоследък около Кейт !!!
да тя се дрогирваше , пиеше и какво ли още не ..!!!!
това бяха последствията от последната и връзка с Пийт Дохърти , с който тя вече няма абсолютно нищо общо !!!!!
ТЯ ПУБЛИЧНО СЕ ИЗВИНИ ПРЕД ЦЯЛ СВЯТ ЗА ПОВЕДЕНИЕТО СИ!!!!!!!!!!!!!
но аз не се възхищавам на това че тя смърка кокаин или се напива до припадък в някоя кръчма ( което вече е минало) , а натова че въпреки несъвършенните и форми и подигравките на останалите и колежки тя успя да се издигне ДО ВЪРХА!!!! да стане модна икона и идеал за момичета по целия свят!!!!и не като някой хора ,които с извинение с изчукаха с един от най-секси актъори на холивуд и стана известна!!!

и въпреки тази пречка , която изникна наскоро Кейт продължава напред с пълна скорост!!!!!!!
а и това за грима коя жена от шоубизнеса би се похвалила , че без грим е също толкова красива , колкото и със!!Айде моля ти се!!!!


Последната промяна е направена от на Пон Сеп 03, 2007 4:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 12:04 pm

Ванеса Паради - Page 2 Kate1yb3
Ванеса Паради - Page 2 29132_rimmel-20070203-katemoss_122_
Ванеса Паради - Page 2 29126_rimmel-20070106-katemoss_122_
Ванеса Паради - Page 2 29142_davidyurman-20070202-katemoss
Ванеса Паради - Page 2 MOSS2
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 7:51 pm

rudislava,
ако не друго, поне ме разсмиваш момиче!
Кейт Мос не била красива без грим?
Ако не беше красива без грим дали щеше да е супермодел и да има натуралистични фотосесии въобще?
Ванеса Паради - Page 2 84
Тя има естествена красота! Ех, Ванеска поне някаква да имаше...

"Поне има семейство и страхотен съпруг, доката
някои други смъркат кокаин и се наливат по баровете, като за
разнообразие налитат на някой репортер.......
Ееееее, това няма значение, защото са красиви, нали ?!?"

А относно това твое изказване ще кажа, че Кейт има семейсво- има прекрасна дъщеря! Ако това не е достатъчно- здраве му кажи!
А това с кокаина и баровете може да се каже и за Джони.
И за двамата това е минало!
И за какъв репортер говориш? Джони се е бил с репортери, но г- ца Мос не е...
И да - няма значение, ако са толкова красиви, колкото Кейт!
Ванеса Паради - Page 2 51
Ванеса Паради - Page 2 42
Надявам се, че ще идеш да се прегледаш, защото са ти се сбъркали представите за грозно и красиво!

Ванеса Паради - Page 2 124g
НЯКОЙ ДА СМЕТЕ ТОЗИ БОКЛУК НА ЗЕМЯТА!


Последната промяна е направена от на Пон Сеп 03, 2007 8:30 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2007 8:04 pm

Ванеса Паради - Page 2 Vivement_skamelot1
Ванеса Паради - Page 2 Vivement1 Ванеса Паради - Page 2 Vivement2
Красавица! Ха!

Ванеса Паради - Page 2 Vivement_skamelot2
Злото никога не идва само!
Върнете се в началото Go down
moonwalker_girl

moonwalker_girl


Брой мнения : 18
Age : 31
Registration date : 22.06.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 1:28 pm

Може да ми кажете,че съм сляпа,но не ми дреме,на мен тя ми хереса мноооооогоооооо!
И двама са много сладка двойка!
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 6:20 pm

Не се засягай толкова, момиче!
Всеки има право на мнение.
Ето нещо весело:
Ванеса Паради - Page 2 544808_orig
Познайте чии са тези джинси.
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 9:23 pm

Ако това: "Не се засягай толкова, момиче!" се
отнася за мен, то напълно мога да те уверя 4е въобще не се засягам, пък
и не виждам защо. Аз възприемам нещата така: ти има6 мнение и го
защитаваш, това ми харесва, ама ако няма кой да ти опонира, би било
скучно....

Харесва ми ...... Аз нападам, ти отвръщаш на удара. Ти имаш мнение и
щом го изказваш публично, логично е че не всеки ще се съгласи с него, е
тук е и моята роля...

Щом няпишеш нещо, то тогава трябва да си готова да защитиш мнението си, ако не си то тогава просто Аз печеля....
Играта е просто, въпроса е дали ще продължиш да я играеш..., защото аз играя до КРАЙ....
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 9:32 pm

ХаХаХаХаХаХа rudislava очевидно беше , че blow_f говори на moonwalker_girl
ааа.... и да ти кажа много си смешна с тия твои "измислени" игрички !!!
колкото до blow_f познавам я много добре и за нищо на света тя не би те оставила да спечелиш .... и ТЯ ВИНАГИ СТИГА ДО КРАЯ дори това да и коства всичко.....
очевидно е също, че с blow_f сме замесени от едно и също тесто така че това се однася и за мен!!!!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 9:44 pm

Ееее, ще те разочаровам ама с тебе, нещо много бързо губя интерес, незнам може би защото все стоиш, в нечия сянка...
Пък и да за мен това е игра, незнам за теб какво е ама аз не ви се впрягам много на "бисерите"....


Последната промяна е направена от на Сря Сеп 05, 2007 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 10:13 am

тцтцтц
Да ти изясня , че не стоя в ничия сянка , може би на теб така ти се струва .
ЩО за игра е това? ти наясно ли си колко глупаво изглеждаш отстрани с тия твои тъпотий за разни игрички ?
Аз ти отговарям единствено и само , защото със всеки следващ коментар ме дразниш все повече и повече
и започва да ми се изяснява що за човек си ти!!!!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 5:27 pm

Ох....
На мен ми писна вече да обяснявам колко е грозна Ванеска, как не са един за друг с него и да и слагам нейни снимки, от които като погледне човек, почва да хълца от ужас...
Днес реших да направя нещо различно- да намеря някоя нейна снимка дето не е чак толкова непоносима гледка...е доста трудно се оказа - не можах да намеря.
Но аз все още имах желание да сложа нещо хубаво...
Проблем- решение:
flower flower flower cheers flower flower flower
Voala!
Ванеса Паради - Page 2 Img820Ванеса Паради - Page 2 Versace-20070201-katemoss
Ванеса Паради - Page 2 53a6nig

Ванеса Паради - Page 2 63im4w9
Ванеса Паради - Page 2 Kateversacetestinovh3
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 07, 2007 6:59 pm

Така, така, значи вече те дразня lof_orli ,така ли?
МИ исками се да можех да кажа 4е съжалявам, ама уви, няма да лъжа..., само че не разбирам с какво те дразня, с това че ти казвам истината ли, или за това че мнението ми съвсем не съвпада с твоето, или затова че ти го казвам.... или.... няма значение, не ме интересува....
И ако мислиш, т.е. предполагаш, или изобщо ти минава през ума че ме познаваш, ама много много грешиш....
Аз ако те дразня, то ти по никакав начин не можеш да го постигнеш този ефект, по скоро ме забавляваш, като гледам как се впягаш на тия глупости.....

blow_f тука вече е различно, оригинална както винаги. Ти по скоро ми допадаш, харесва ми чувството ти за хумор...
Но пак не сме на едно мнение. Можеш да наричаш Ванеса Паради както искаш, ако така ти става по-леко, давай, аз сам търпелива....
можеш да повтаряш колкото си пъти душа иска че Мос е по красива, по добра и т.н. , но това няма да промени факта че въпреки всичко, грозна или красива Ванеса Паради има нещо, което Мос, не можа да спечели с красота или с нещо друго - ДЖОНИ ДЕП.
Кейт Мос дори и да е най красивата жена на света, каква полза като пак за ДЖОНИ ще съществува само В.ПАРАДИ....
Защото тя е тази която е с него навсякаде, тя е жената която той нарича СВОЯ, тя е жената която той е избрал и която обича, а не Мос... и съм сигорна че има защо !!!

Ванеса Паради - Page 2 Normal_052 Ванеса Паради - Page 2 Normal_673444490853mgВанеса Паради - Page 2 Normal_223op Ванеса Паради - Page 2 Normal_caprJV2
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 2:48 pm

да, rudislava дразниш ме с това, че имаш нахалството с помощта на контекст да обиждаш хората!!!
и ти си ми НАПЪЛНО безинтерестна !!!!!!!
твоите коментари са 2 типа : или "Ванеса е с Джони , те се обичат , няма значение , че тя е грозна"(което ти повтаряш постоянно) или " Браво , Браво радвам се , че отвръщате на удара, lof_orli е безинтерестна blow_f ми е интерестна"
започваш да се повтаряш и това страшно много ме нерви !!!!
НАпълно си безинтерестна !!!!!!
Ти ще повтаряш , че Ванеса и Джони са заедно , аз ще си повтарям , че Кейт е страшно красива и че предпочитам Кейт пред Ванеса и това ще се повтаря постоянно и постоянно Докато на някой не му писне!!!!!
ако не искаш твоята тъй наречена игра да свърши измисли нещо ново бе момиче!!!!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 8:21 pm

rudislava,
твоите думи ме накараха да се замисля.
Доста мислих...по- образно казано дървото на моите мисли роди 4 теории, които обясняват защо(дявол да го вземе!)Джони Деп е с Ванеска.
Преди да ги изложа тук, ще кажа, че това е лично мое мнение, никого го ангажирам с него и не препоръчвам върлите фенове на горе споменатата г- ца Паради(ВСЕ ОЩЕ ПАРАДИ) да го четат. Или казано с 2 думи-не го четете, но аз ще си го напиша.
Теория N1
След раздялата си със супер, хипер, мега, гигамодела Кейт Мос, Джони Деп се чуствал толкова мизерен и слязал в бара да удави мъката си(както се досещате това е същия бар, в които са се срещнали с Ванеска). И след няколко шишета решил да си намери грозно гадже, пред което да изпъква неговата(и без друго толкова красива) особа.Е...познайте кого избрал, като най- грозен....
А зад гърба и не пропуска да и се подиграва...
Ванеса Паради - Page 2 Normal_012%7E0[/url]
Теория N2
При теория 2 началната част съвпада със тази на първата теория.А именно: След раздялата си със супер, хипер, мега, гигамодела Кейт Мос, Джони
Деп се чуствал толкова мизерен и слязал в бара да удави мъката си(както
се досещате това е същия бар, в които са се срещнали с Ванеска). И след
няколко шишета решил да преспи с някоя, а след тов тя забременяла. За Ванеска става реч. И той си казал: Е, идиално- тъкмо ще забравя Кейт. Или- Вече гоня 40- каде да търсе друга да ми ражда дете(което ме навежда на мисълта- абе на него коя няма да му роди?!).
Теория N3
Тя е най- неправдоподобна, но пък знае ли човек...
Ванеска е вещица и със помоща на своите сестри близначки го задържа, като го трови с отвари и магии.
Ванеса Паради - Page 2 268g
И теория N4
Която напрактика нищо не обяснява, защото същината и е, че това си е необяснимо...като въпросите дали има Бог, извънземни и малки и зелени ли са те....
Ванеса Паради - Page 2 Alien_by_madgithago
Общо взето това са моите главни предположения.
И искам да отбележа, че това не го пиша с цел да убидя нито Ванеска, нито нейните фенове- просто смятам, че поне на lof_orli ще и е интересно да прочете какво ми се върти из иначе русолявата(но умна) главица.
И преди да напишете нещо злобно по мои адрес, моля прочетете удебелените буквички по- горе.
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 9:56 pm

LaughingLaughingLaughingRolling EyesLaughingLaughingLaughing
blow_f интерестно четиво ми предоставяш !!!!
с едно ЕДИНСТВЕНО нещо съм съгласна с rudislava ти имаш невероятно чувство за хумор и изобретателен ум!!!!
хм.... интересни теорий - 1-та и 2-та ми изглеждат най-правдоподобни , но пък знае ли човек , няма нищо невъзможно 3-тата може да се окаже вярна !!!
Права беше , много добре се посмях , докато го четох !!!!
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 3:40 pm

Ти се смееш, а аз сериозно говоря......
Lof_orli,
намерих нещо интересно и смятам, че ти ще му се зарадваш най- много....
Ванеса Паради - Page 2 Vanessa_Paradis_wants_me_dead
Това е озаглавено:"Vanessa Paradis wants me dead"
Коментара отдоло е по- интересен...ето го и него:
Ванеса Паради - Page 2 Xd She probably does. Me and Holly think her husband makes a cute couple with Orlando Bloom(or either of us. Ванеса Паради - Page 2 Xd)
Yeah, We decided that Johnny Depp is having Orlando Bloom's baby, Jolando. Ванеса Паради - Page 2 Xd We're derranged.
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 5:34 pm

еее.... на това няма как да се разсмея Laughing
да, забелязала съм , че те двамата са в много добри приятелски отношения и понякога... наистина прекаляват с прегръдките и целвките Suspect
но пък те двамата изглеждат много секси като гей двойкаlol!
и май подобре гей със секси гадже , отколкото хетеросексуален с Урод за жена(monkey )
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 8:49 pm

Съгласна!
Ванеса Паради - Page 2 Vanessa_paradis
И съгласи се с мен, че детето им би било мн красиво- Jolando ;]
Върнете се в началото Go down
lof_orli

lof_orli


Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 10:28 pm

I love you I love you I love you Ванеса Паради - Page 2 515670243I love you I love you I love you
ее... малко трудно би се усъществило , като имаме впредвид човешката анатомия , но пък знае ли човек, както вече казах ВСичко е възможно !!!
и ДА , съгласявам се с теб би било мноooooooooго красиво дете Smile


Последната промяна е направена от на Нед Сеп 16, 2007 1:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://johnnyandorlando.dir.bg
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 10:01 pm

Ванеса Паради - Page 2 489 Ванеса Паради - Page 2 411g Ванеса Паради - Page 2 357g Ванеса Паради - Page 2 372g Ванеса Паради - Page 2 181g Ванеса Паради - Page 2 189g Ванеса Паради - Page 2 163g Ванеса Паради - Page 2 78g Ванеса Паради - Page 2 75g Ванеса Паради - Page 2 79g Ванеса Паради - Page 2 18g Ванеса Паради - Page 2 186g Ванеса Паради - Page 2 67g Черно бяло изкуство....
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 9:40 am

Щом е за изкуството и аз ще сложа...
Но мойто е цветнo.
... и грозно, но за това нямам вина.
Ванеса Паради - Page 2 74_553626655_vanessa_80_H153046_LВанеса Паради - Page 2 74_553626655_vanessa_79_H153032_LВанеса Паради - Page 2 74_687766670_50ans54uj_H132600_L
Ванеса Паради - Page 2 Vanessa_by_Fedini
Ванеса Паради - Page 2 74_139793038_french_box_vanessa_paradis3221_H171255_L
Хайде стига толкова, че бързам...
А времето е пари!
Ванеса Паради - Page 2 74_964774726_vanessa_90_H175756_L
Върнете се в началото Go down
blow_f

blow_f


Брой мнения : 70
Registration date : 07.07.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 23, 2007 9:54 am

Какво стана Rudislavke?
Отказа ли се от "играта"? Ще те дисквалифицираме!
....а каза, че играеш до край(тц-тц-тц)....

Lof_orli,
хубава картинка си си сложила. Ето една в същия дух.
Ванеса Паради - Page 2 570909_orig
Върнете се в началото Go down
rudislava

rudislava


Брой мнения : 27
Registration date : 10.08.2007

Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 27, 2007 5:44 pm

Орландо Блум ?!?
Драйфа ми се от тоя лигло, не мога да го гледам с тая размазана физиономия на тийн идол.... No No No
Що не вземете да се спрете с тиа гнусни снимчици, все пак това е форум на Джони Деп, а не гей сайт Exclamation Exclamation Exclamation
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ванеса Паради - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ванеса Паради   Ванеса Паради - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ванеса Паради
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Johnny Depp - A Great Actor and Director :: Johnny Depp :: Our Johnny-
Идете на: