Johnny Depp - A Great Actor and Director
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp - A Great Actor and Director

Целта ни е да разпространим Johnny Depp манията в България.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Интервюто на Джони,в сп.Екран

Go down 
АвторСъобщение
tedi4ka

tedi4ka


Брой мнения : 76
Registration date : 29.04.2007

Интервюто на Джони,в сп.Екран Empty
ПисанеЗаглавие: Интервюто на Джони,в сп.Екран   Интервюто на Джони,в сп.Екран Icon_minitimeПет Май 04, 2007 2:11 pm

То е кратичко ето го:
Защо според вас зрителите харесват Джак Спароу толкова много?
Джони:Наистина нямам представа.За мен най-важното беше да създам герой,който ще допадне и на 3-годишен и на 83-годишен зрител.Това беше целта ми.И поне за мен основната причина този герой да ми харесва е липсата му на уважение.Той е неподчителен.Несериозен.Не го е грижа.
Не го е грижа,но въпреки това винаги има план...
Да той винаги има план!Дори когато няма план,пак има план.Невероятно е,но той постоянно има късмет.Като котка,която винаги пада на 4 крака.Със сигурност има повече от 9 живота.
Дори след успеха на първия филм никой не е очаквал невероятния хит''Сандъкът на мъртвеца''.И за вас ли беше изненада?
Да,беше шокиращо.Все още е шокиращо.Не мога да повярвам,че толкова много хора в различни краища на света обичат тези филми и този герой.Много е вълнуващо.Нищо подобно не ми се беше случвало досега и това,което стана с "Пиратите"не се е случвало на много хора.Хората усещат много силна връзка с Капитан Джак Спароу.Невероятно е да видиш малки деца,които са облечени като него и говорят като него.
Върнете се в началото Go down
 
Интервюто на Джони,в сп.Екран
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Johnny Depp - A Great Actor and Director :: Johnny Depp :: Johnny Depp Interviews-
Идете на: