Johnny Depp - A Great Actor and Director
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Johnny Depp - A Great Actor and Director

Целта ни е да разпространим Johnny Depp манията в България.
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тъпи преводачи

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Pirate*girl

Pirate*girl


Брой мнения : 73
Registration date : 23.05.2007

Тъпи преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Тъпи преводачи   Тъпи преводачи Icon_minitimeПон Май 28, 2007 11:06 am

Не знам за вас, но когато аз ходих на примиерата имаше милиарди грешки. Бяха написали СпЕроу, забележете, Гизел и незнайно защо всички са решили, че Сао Фенг се произнасяло Сао Фън! cyclops Що за идиощина е това??? Потресена съм. То си го пише чисто и просто на английски Sao Feng....боже колко ме дразнят невежи преводачи, които въобще не са гледали филмите.....аман от идиоти! При вас как беше положението?


бтв знам, че темата е леко тъпа, но просто не мога да се сдържа, и да отбележа, че на всичкото отгоре в БРАВО са написали, че Уил не е ковач, а оръжейник и че Орли се е явил първоначално за ролята на Фродо във ВнП....всъщност се яви за ролята на Фарамир ма тва е друг въпрос

п.п. Ако темата ви се струва прекалено тъпа, може да я изтриете.....и все пак мисля, че трябваше да изразя възмущението си
Върнете се в началото Go down
silent scream

silent scream


Брой мнения : 28
Registration date : 27.05.2007

Тъпи преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи преводачи   Тъпи преводачи Icon_minitimeПон Май 28, 2007 2:48 pm

съгласна ! аман от шибани и некомпетентни преводачи ! Давам пример за друг филм на Джони:Едуард Ножиците..при него проблема е малко по различен..най-хубавите субтитри бяха супер разместени..на места или нямаше субс или БЯХА НА АНГЛИЙСКИ о.О деба о.О
аман от некомпетентни 'преводачи'
Върнете се в началото Go down
tedi4ka

tedi4ka


Брой мнения : 76
Registration date : 29.04.2007

Тъпи преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи преводачи   Тъпи преводачи Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 5:40 pm

Че кога е имало свестни преводачи,че вече ми се губи в далечното миналоSmileSmileSmileSmile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъпи преводачи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъпи преводачи   Тъпи преводачи Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъпи преводачи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Johnny Depp - A Great Actor and Director :: Johnny Depp Films :: Pirates Of The Caribbean - At World's End-
Идете на: