Johnny Depp - A Great Actor and Director

Целта ни е да разпространим Johnny Depp манията в България.

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Орландо Блум

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
tedi4ka

Брой мнения : 76
Registration date : 29.04.2007

ПисанеЗаглавие: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 11:12 am

Предлагам тук да обсъждаме колегите на Джони и да слагаме техни снимки:
Е,какво мислите за Орландо?!?Лично аз го харесвам страшно много и сголямо удоволствие го гледам във всяка негова,има голям потенциал и доста израстна от времето на Властелина,където също се справи блястящо,ето малко яки негови снимки:

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Johnny Depp
Admin

Брой мнения : 56

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 11:31 am

Еми кво да кажа за нашия будист (да така е будист е Very Happy ,четох в Хай Клуб,че възнамерява да се впусне в будизма Very Happy )Еми това,че има потенциал наистина има.Само мога да му пожелая успех в бъдещето.Wink
Вижте профила на потребителя http://johnnydepp.niceboard.com
tedi4ka

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 11:48 am

Будист,сериозно!!!!!!!!!!!!!!!!Само дано не откачи както един друг страхотен актьор само че по сциентологията(Том Круз,деSad)
Johnny Depp
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 11:54 am

Той още не e голям будист,просто е заявил,че будизма му е много интересен и някой ден може да се впусне в него.Rolling Eyes А статията беше в последния брой на Хай Клуб.Между другото имаше статия и за Johnny Depp.Wink Ако искате мога да ги впиша и двете статии тука ако не сте ги чели.Wink
{L}ady_{S}parrow

Брой мнения : 47

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 12:05 pm

Ами,в момента тази статия е на стената до леглото ми!!!Невероятна е и има мн яки снимки!!!!Колкото до Орли,мн го харесвам,той определено израсна като актьор,възхищавам му се! Smile
tedi4ka

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 12:27 pm

Ами хубаво ще е ако можеш да ги напишеш статиикитеWink
Johnny Depp
Admin

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 12:39 pm

Eми аз ще мога ама по-късно ще го написа щото след малко излизамWink
{L}ady_{S}parrow

Брой мнения : 47

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 1:27 pm

Статията за Орландо:
"Обичам часовниците и ги колекционирам,признава Орландо.Навремето дядо ми имаше два и непрекъснато ми ги показваше.Бях омагьосан от движението на стрелките."
След скорошно пътуване до Южна Африка,дало му възможносрт за размисъл,Орландо Блум най-после взе решение,което се кани да изпълни от известно време,а именно,да си отдъхне от Холивуд и да се потопи в будизма,който го омагьоса с идеите си преди повече от 2 години.Талантливият и сексапилен британец,който на 13 Януари навърши 30 години,смята,че последните няколко години напрежението от работата му е преминало нормалните граници.Между първия "Властелинът на пръстените" и най-новия от "Карибски пирати"не съм спирал",обяснява той.
Не очаквайте обаче от този сериозен млад мъж да се оттегли от живота и да се превърне в отшелник."Философията,към която се придържам,в никакъв случай не означава,че ще седна под някое дърво и ще вторача поглед в пъпа си,казва Орландо.Не,по-скоро искам да се фокусирам върху живота си,да видя какво се случва в него и после да използвам това"гориво",за да продължа и да водя един по-пълноценен живот."
За актьора,по когото въздишат не само девойките от родното му Кентърбъри,но и от целия свят,пълноценен живот задължително означава природосъобразен вижот,но не само по отношение на самия себе си,но и по отношение на майката природа.Орландо е отдаден активист и на каузата за опазване на планетата.
През Февруари,разкрива той,заедно с братовчед си Себастиан Копланд е пътувал до Антарктика на борда на норвежкия ледоразбивач Ice Lady Patagonia като част от програма за опазване на околната среда.На тази експедиция Орландо се е чувствал по-истински пират,отколкото като Уил Търнър от "Карибски пирати"."Това беше истински пиратски кораб,стар норвежки ледоразбивач,сега използван за научни цели,разказва актьорът.Спях в койка,миех се,къпех се и използвах една тоалетна с още 27 мъже.Беше невероятно изживяване."
Невероятно било и усещането,когато Орландо карал сноуборд върху глетчер,когато се гмуркал дълбоко под водата."Глетчерите са величествени,но на мен ми изглеждаха сякаш са динозаври,сякаш са отмиращ вид,изказва загрижеността си от глобалното затопляне той.Представям си как се връщам там след 10 години и тях ги няма...Което е наистина ужасяващо."
В живота на Орландо извън екрана не се вихрят скандали,но затова пък е изпълнен с истински и вълнуващи неща.Стъпил здраво на земята,младият мъж се стреми всячески да бъде"нормален",което си е почти невъзможна мисия,когато си прочут и богат."Бях на 22 години,когато получих ролямат си във "Властелинът на пръстените",спомня си той.Никой тогава нр ми каза какво означава да си известен.Не съществува наръчник по слава."
По всичко личи,че Орландо пише свой собствен наръчник,в който май няма много място за любовни афери.След връзката му с Кейт Босуърт не са много нежните половинки в живота на незнайно защо смятания за сваляч Орландо.Зад галантния англичанин обаче се крие оромно сърце,което чака своята повелителка.

P.S.Направих някои промени,като коригиране на грешки от рода на "Уил Картър" и "Карибските пирати" Razz Very Happy Приятно четене!Надявам се да съм те улеснила,Johnny Depp!
tedi4ka

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Апр 30, 2007 8:14 pm

Благодаря ти,а той Орландо хубаво кара в/у гледчери ама и доста може да пострада макар че той си знае-вече си е чупил доста неща с тия екстремни спортове,а за личния живот какво остава да му пожелаем освен да си намери достойна и прекрасна жена,той заслужава!!!!
Pirate*girl

Брой мнения : 73
Registration date : 23.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Сря Май 23, 2007 11:02 am

Таз статия ме гледка от стената в момента...за това нз каков да кажа, но с чиста съвест си казвам, че се влюбих в русокосия синеок елф от Властелинът на пръстените(който бай дъ уей е най-великият филм за мен заедно с пиратите). Като го видях и направо щях да се размажа....от тогава не съм изпускала негов филм
silent scream

Брой мнения : 28
Registration date : 27.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Нед Май 27, 2007 9:09 pm

Аз съм Орландо-Хейтърка ! МРАЗЯ ГО ! ако го видя ще го изкормя...
ГНУСЕН И МИЗЕРЕН...
Evil or Very Mad
Pirate*girl

Брой мнения : 73
Registration date : 23.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Май 28, 2007 11:08 am

Защо, защо защо??? Обоснови се, че ми стана интересно. В смисъл защо чааааак толкова не ти харесва? Какво не ти харесва в него?
silent scream

Registration date : 27.05.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пон Май 28, 2007 2:52 pm

Гнусен !Гнусна кожа,мазна коса,гаден нос...на снимки съм виждала доста подражава на Джони...с тъпия си диалект и зле оформената [както и тя е гнусна xD] брада...деба !
като актьор...не е лош..играе си човека де ^
tedi4ka

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Пет Юни 15, 2007 8:35 pm

За подражанието не знам,но действително самият той не веднъж е казвал,че идолът му е Джони,но Орландо си има индивидуалност!!!
Jack Sparrow

Registration date : 05.07.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Чет Юли 05, 2007 8:34 pm

Добър актьор е! Много добре се справя с възложените му задачи... Просто- нямам думи за него...
moonwalker_girl

Брой мнения : 18
Registration date : 22.06.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Чет Юли 19, 2007 12:36 pm

silent scream написа:
ГНУСЕН И МИЗЕРЕН...
Evil or Very Mad

и на мен ми е противен scratch
lof_orli

Брой мнения : 54
Registration date : 11.08.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Вто Авг 14, 2007 3:28 pm

ОБОЖАВАМ го!!!!!
ОБОЖАВАМ ГО!!!!
ОБОЖАВАМ ГО!!!!!
МНого му се кефя !!! страхотен е !!!
има сладка усмивка и невероятно осанка!!!!!
това е човека!!!!!!

ТОва е моя човек страшно го обичам !!!!!!!!!
има хиляди причини за които го харесвам че нямам думи!!!!
толкова е силен и мъжествен в карибски пирати
и толкова сладък в елизабеттаун ,
въпреки , че наскоро е в бизнеса успя да спечели не само моето , но и сърцата на хиляди фенки по целия свят!!!
страхотен е нямам думи
Вижте профила на потребителя http://johnnyandorlando.dir.bg
alice_cooper

Брой мнения : 23
Registration date : 06.09.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Чет Сеп 06, 2007 9:08 pm

silent scream написа:
ГНУСЕН И МИЗЕРЕН...
Evil or Very Mad
Very Happy Very Happy Very Happy И аз така!!!Вчера с такъв кеф скъсах един негов плакат.Незнам ама няма ли кой да му каже,че не става за актьор.
witch_

Брой мнения : 11
Registration date : 04.05.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум   Съб Май 15, 2010 2:57 pm

Аз пък го харесвам!Голям чровник и е адски добър в работата си! flower
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Орландо Блум